skip to Main Content
Hemen dropshipping yapmaya başlayın!
Shopify Plus Nedir?

Shopify Plus nedir?

Shopify, yalnızca küçük ve orta ölçekli işletmeler için değil, geleneksel işletme düzeyinde e-Ticaret çözümlerine kıyasla, kurumsal düzeyde ve hızlı büyüyen satıcılara nispeten düşük bir maliyetle barındırılan, SaaS e-Ticaret platformunu sunmaktadır.

Shopify Plus satıcıları, platformun 29.000’den fazla CPU çekirdeği ve 13PB depolama alanıyla sınırsız satış, ziyaretçi ve ürünlerin ayrıcalığını yaşıyabilir. Shopify, pazarlama çabalarını stratejik hale getirmek ve müşteri deneyimlerini geliştirmek için Başarı Yöneticilerini tüm Shopify Plus hesabına yönlendirir.

Shopify Plus platformu ölçeklenebilir ve herhangi bir şirketin aşağıdakiler dahil olmak üzere çeşitli özelliklerle etkili e-ticaret çözümleri oluşturmasına yardımcı olabilir:

% 99,99 çalışma süresi

Saniyede 4 milyon hit

1,000’den fazla uygulama

40+ migration tools

Dakikada 10.000’e kadar ödeme

Seviye 1 PCI DSS uyumu

Google’dan LA Lakers’a kadar olan sektör devleri, birçok araç ve avantajdan dolayı Shopify Plus’ın avantajlarından yararlanmaktadır.

Yukarıda saydığımız özelliklerden ve genel kültür bilgimizden de tahmin edebileceğimiz gibi plus demek avantaj demek, plus demek ekstra hizmet demek. Her ne kadar matematikte artı işareti, toplama işlemi sıradan bir dört işlem olsa da sosyal hayatta plus yani artı hep bir ayrıcalığın sembolü olmuştur. Bunun neden böyle olduğunu bizlerin anlaması mümkün değil. Ancak tarihçiler veya dil bilimciler bu konuda bizleri aydınlatabilir.  Her konunun bir alimi ve bir cahili vardır. Bizler Kolay Drop Shipping ekibi olarak bizler maalesef bu konunun cahili kaldık 🙁

Her neyse dil bilimden, tarihten sıyrılacak olursak Shopify Plus, kullananları pişman etmeyecek büyük bir yatırım. Ancak tabi iyi pazarlama stratejisi ile anlam kazanacak bir yatırım. Tıpkı satrançtaki kale gibi, Bildiğiniz üzere kale öne, arkaya, sağa ve sola giden etkili bir taştır. Kale, satranç tahtasında artı işareti çizer. bu plus, artı etkisinden yararlanabilmeniz için iyi bir stratejiniz ve oyun okuma beceriniz olmalıdır.

Satranç, bir ön görü oyunudur. Satrançta rakibinizin ve kendinizin hamlelerini ne kadar çok ön görebilirseniz o kadar başarılı olursunuz. Yapay zekayı satrançta iyi yapan da hamleleri hesaplayıp mümkün olan en yüksek ön görü hesabıyla oyunu devam ettirmesidir. Shopify Plus’ı vezir de eden rezil de eden sizin pazarlama stratejinizdir. Ticarette iyi hamleler iti tedarikçi bulmaktan geçer. Bunun için de lütfen Dropshipping veren firmalar yazısına bakın.

Leave a Reply