skip to Main Content
Hemen dropshipping yapmaya başlayın!
Shopify Kullanım Maliyetleri – Uzman Görüşleri

Shopify Kullanım Maliyetleri – Uzman Görüşleri

Shopify’in fiyatlandırma şekli büyük oranda çalışmalar yürüttüğünüz iş türüne bağlıdır. Yeni işletmeler için ayda 29 $ ‘lık Temel Shopify Paketi girişimcilerin çevrimiçi satış yapmak için ihtiyaç duyduğu tüm özellikleri sunuyor. Temel plan, diğer özellikler arasında, iki personel hesabı, sınırsız depolama ve ürün listesi, 24 saat ücretsiz destek, ücretsiz bir SSL sertifikası ve dolandırıcılık analizi sunar.

Başarılı bir e-ticaret işletmeleri için Shopify’in aylık 79 ABD doları tutarindak’ standart planı, hediye kartları ve kuponlar gibi promosyon araçlarından yararlanan marka sadakat programları oluşturmak için mükemmel. Bu plan aynı zamanda, kararsız müşterilere dönerek tekrar kayıp geliri tekrar elde etmek için harikalar yaratan bir alışveriş sepeti kurtarma aracı ile birlikte gelir.

Ölçeklendirmenin mantıklı ve ciddi karlı olduğu noktaya ulaşan işletmeler, Shopify’in 299 $ aylık gelişmiş planından faydalanabilir. Bu seçenek, basit ve standart Shopify planlarının tüm avantajlarına sahiptir, ancak gelişmiş bir rapor oluşturucu hizmeti sunmakla birlikte gelişmiş plan aynı zamanda en iyi Shopify nakliye indirimi ve en düşük kredi kartı fiyatları ile birlikte gelir.

Planı seçmek işin en kolay kısmıdır aslında. İstediğiniz planı bütçenize göre seçersiniz. Ondan sonra da işlemlere başlarsınız. Çok zor da bir işlem de değil hani bakıldığında. Ama doğru mu yaptınız yanlış mı yaptınız onu zamanla tecrübe edersiniz. Bu zamanla tecrübe esnasında kar mı edersiniz zarar mı edersiniz yine onu da zaman gösterir. İşin her zaman için zor kısmı ihtiyaç analizinden geçer. Sizi yanıltmıyacak olan, olaylar optimıum seyrederse zarar etmenizi engelleyecek şey bir cümle önce sarf ettiğimiz ihtiyaç analizidir.

Tıpkı alış veriş listesi yapılmadan pazara gidilmeyeceği gibi ihtiyaç analizi yapılmadan da ticaretin hiçbir türlüsüne girilmez. Gerekliler tespitini yapma çabası o kadar önemlidir ki burada, şu anda Shopify’yı araştırırken birden derin düşüncelere dalarsınız. Alırsınız kalemi kağıdı ve hesap kitap yapmaya başlarsınız. Bir anda fark edersiniz ki aslında Shopify’ya ihtiyacınız yokmuş. Hayat, her zaman için böyle gelişmelere gebedir.

Tüm bu anlattıklarımızı, bloğumuzdaki diğer yazıları dikkatle okur ve diğer kaynaklardan da ciddi araştırmalara yaparak faydalnırsanız eğer ihtiyaç analizi yapma doğrultusunda mesafe kat etmiş olursunuz.

Leave a Reply