skip to Main Content
Hemen dropshipping yapmaya başlayın!
Shopify Hakkında Uzman Görüşleri

Shopify Hakkında Uzman Görüşleri

Uzman Görüşleri

Yaklaşık 10 yıl önce bir grup snowboardçu, Dünya’nın dört bir yanındaki dağlarda kayan diğer meraklılara snowboard ekipmanı satmanın ve sunmanın etkili bir yolunu arıyordu. O sırada mevcut olan çevrimiçi pazarların, müşterilerine kişiselleştirilmiş bir alışveriş deneyimi sunacak kadar sofistike olmadıklarının farkına vardılar; bu nedenle kendi e-Ticaret platformunu kurdular.

Onların çözümü nihayetinde bu fikir sonunda popüler e-ticaret platformu olan Shopify’ye dönüştü. Son rakamlar gösteriyor ki bu platformda 29 milyar dolardan fazla satış yapan 377.000’in üzerinde aktif çevrimiçi mağaza mevcut. Shopify, tüccarların tasarım, geliştirme, pazarlama ve dünyanın dört bir yanındaki tüketicilere her tür ürünü satma imkanı veren etkili bir e-Ticaret web sitesi oluşturucusu. Shopify’ın Drop Shippin açısından ne ifade ettiğin hakkında fikir sahibi olmak için dropshipping Türkiye yazımıza bir göz atabilirsiniz.

Shopify Nasıl Çalışır?

Çevrimiçi olarak ürünler satmak istiyorsanız, ancak web geliştirme veya kodlamada veya herhangi bir deneyime sahip değilseniz endişelenmeyin. Shopify, kutudan çıkmaya hazır yüzlerce şablonla komple bir e-ticaret web oluşturucusu sunuyor.

Kaydolmak çok kolay ve Shopify 14 günlük ücretsiz deneme hizmeti sunuyor; bu nedenle satıcılar platformu sizin için doğru olup olmadığını test edebiliyorlar. Tüm Shopify şablonları, markanızın görünümünü tamamlamak için resimler, logolar, metinler ve videolarla özelleştirilebilir. Temanız seçildikten sonra, platformun yerleşik alışveriş sepetlerini kullanarak satışa hemen başlayabilirsiniz.

Shopify, dünyanın her yerindeki müşterilere ürün satmayı kolaylaştıran 50’yi aşkın dilde check-out’la 70’ten fazla ödeme ağ geçidini birleştirir. Sezgisel mağaza ve içerik yönetimi araçları ile terk edilmiş sepet kurtarma ve arama motoru optimizasyonu gibi birden fazla özelliği bulunan eksiksiz bir pazarlama paketi ile çok sayıda işletme, müşterilerin elinde ürünü satın almak için platformu kullanıyor.

Yukarıda anlattıklarımızı şöyle bir özetleyecek olursak internetin ortaya çıkmasıyla birlikte gerçek hayattaki pek çok şey sanal ortama taşındı. Şirketlerin tanıtım sayfaları, dergiler, ansiklopediler artık aklınıza ne gelirse. Web teknolojilerinin gelişmesi, yazılımın daha da ilerlemesi ve yazılım dünyasıyla banka sektörünün güçlerini birleştirmesi sonucu da sektörün asıl hedeflediği nokta olan e-ticaret yani internet üzerinden satış olanakları ortaya çıkmıştır. Shopify işte, son kullanıcının sizin e-ticaret mağazanızla buluşmasını sağlayacak ve size de bu fırsatı kolayca tanıyacak sistemdir.

Leave a Reply