skip to Main Content
Hemen dropshipping yapmaya başlayın!

Servis Alıcı ve Satıcı:Dropshpping Üyeliği Başvuru Formu’nda Adı ve Soyadı bölümündeki gerçek veya tüzel kişi.

Servis Sağlayıcı : Asgard OÜ

Ürün Alıcı : Üçüncül Alıcılar

Dropshipping Servisi : Hizmet alıcılara Hizmet sağlayıcı tarafından ödeme kabul etme sistemi sağlanması ve elde ettikleri kazançları aşağıda belirtilen maddeler çerçevesinde hizmet alıcılara transferidir.

İş bu adı geçen kullanım sözleşmesi e-ticaret amaçlı satışlar için sağlanan ödeme sistemlerinin kullanımını hizmet alıcı ve Hizmet sağlayıcı arasındaki kuralları tesis etmektedir.


Kullanım Sözleşmesi Maddeleri

1. Madde : Dropshipping Sistemi kayıt ücreti seçeceğiniz pakete göre değişikliklik göstermektedir.

2. Madde : Dropshipping servisini kullanan servis alıcı elde ettiği kazancı satışını yaptıkları ürünlerin ürün alıcılara teslim olunduktan sonra alacağını kabul eder.

3. Madde : Dropshipping servisini kullanan servis alıcı satışını yaptıkları ürünlerin, ürün alıcılara teslim olunduktan sonra ürünlerin alıcı tarafından satıcıya iade/refund olması halinde servis sağlayıcının iade olunan ürün başına servis alıcı’dan 15 $ (USD/Amerikan Doları) ay sonunda transferi gerçekleşecek kazançtan 15 $ (USD/Amerikan Doları) kesinti yapılacağını kabul eder.

4. Madde : Servis sağlayıcı, servis alıcılara, ürün alıcılar tarafından ürünlerin teslim alınmış satışlarını yaptıkları ay sonu itibariyle kazançlarını, % 2.95 Stripe Kesintisi ve %15 Komisyon uygulandıktan sonra servis alıcının sağlamış olduğu USD Banka hesap numarasına havalesini, havale başına %1 kesintiye ilave 18 $ (USD/Amerikan Doları) aktarım masrafı ile gerçekleştirmek ile yükümlüdür (Bu tutarlar üyelik paketlerinde belirtilen 20% komisyon oranı içinde yer almaktadır). Ayrıca 300$ tutarına kadar olan ödemeler 18$ aktarım masrafından da muaftır.

5. Madde : Servis alıcı, dropshipping üyeliği başvuru formunda sağlamış olduğu bilgilerin doğruluğu ve güvenirliğini kabul eder.

6. Madde : Servis alıcı, dropshipping üyeliğini dilediği zamanda bırakmakta bir yükümlülüğü bulunmamaktadır.

7. Madde : Servis alıcı, dropshipping üyelik başvuru ücretinin iade olunmayacağını kabul eder.

8. Madde : Servis alıcı, dropshipping kullanım sözleşme kurallarını kabul ettiği kutucuğu işaretlemek ile sözleşme kurallarına uyacağını kabul eder.