skip to Main Content
Hemen dropshipping yapmaya başlayın!

Dropshipping Konusunda Sunduğumuz Hizmetler

Dropshipping her ne kadar basit gibi görünse de içinde bir çok detay barındıran ve muhasebe, finans, satış, web hizmetleri gibi birçok alanda bilgi sahibi olmayı gerektiren detaylı bir konudur. Bu noktada ekibimiz ihtiyaç duyduğunuz tüm konularda size destek olmaya hazırdır. Sunduğumuz hizmetlerden bir kısmını aşağıda bulabilirsiniz.

Kolay Dropshipping ailesi olarak odak noktamız, sizlere hızlı, uygun fiyatlı ve güvenilir bir ödeme yöntemi sunmaktır. 

Bu noktada şirket kurulumu, yurtdışında hesap açılması gibi maliyetleri ortadan kaldırarak aynı gün ödeme alabilmenizi sağlayan ödeme çözümümüz için sistemimize üye olabilirsiniz.

Şirket Kurulumu / Bireysel Dropshipping
Şirket Kurulumu / Bireysel Dropshipping

Ticaret yapmayı düşünüdüğünüz ürün ve ülkelere bağlı olarak, yasal gereklilik ya da maliyetlerin düşürülmesi anlamında yurtdışında şirket sahibi olmak avantajlar sağlayabilir. Bazı durumlarda ise şirket kurulumuna gerek kalmadan hızlıca satışa başlayabilirsiniz. Detaylar için ekibimizle iletişime geçebilirsiniz.

Web Sitesi / E-ticaret Çözümleri
Web Sitesi / E-ticaret Çözümleri

Dropshipping için özel, yönetimi basit, kullanıcı deneyimi göz önünde bulundurularak hazırlanmış ve hemen ürün ekleyerek kullanmaya başlayabileceğiniz web çözümleri sunmaktayız. Ayrıca mevcut websitenize ödeme yöntemlerinin eklenmesi konusunda da ekibimizden destek alabilirsiniz.

Kolay Para Transferi
Kolay Para Transferi

Satışlarınızdan elde ettiğiniz gelirin bireysel hesaplarınıza aktarılması en hassas ve maliyetli konulardan biridir. Para transferi sürecini minimum maliyetlerle yönetebilmenizi sağlayan pratik ve hızlı çözümlerimiz için ekibimizle iletişime geçebilirsiniz.

Ödeme Sistemleri
Ödeme Sistemleri

Faaliyet göstereceğiniz ülke ve ürünlere ilişkin en uygun ödeme altyapısının seçilmesi maliyetleriniz üzerinde baskı yaratan bir diğer unsurdur. Ödeme sistemleri konusunda uzman ekibimizle görüşerek en düşük komisyon ve yatırım maliyeti ile faaliyetlerinize başlayın.

Ürün / Pazar Danışmanlığı
Ürün / Pazar Danışmanlığı

Hangi üründen başlamak gerektiği, hangi kitleye hitap edilmesininin daha fazla kar getireceği gibi konular da dropshipping’in en çok kafa yoran konuları arasındadır. 10 yılı aşkın süredir yurtiçi ve yurtdışında farklı alanlarda faaliyet gösteren müşteriler ile çalışmanın getirdiği tecrübe ve bilgi birikimi ile ekibimiz size yol göstermeye hazırdır.

Güvenlik
Güvenlik

Güvenlik, faaliyetlerinizin devamlılığı ve yasal anlamda sorun yaşamamanız için hayati önem taşıyan bir konudur. Ödeme, müşteri güvenliği, tedarikçi ile yapılan sözleşmeler ve daha bir çok konuda dikkat etmeniz gereken konuları ekibimizle görüşebilirsiniz.

Hızlı, Pratik ve Sağlıklı Dropshipping

Dropshipping’e hızlıca be hiçbir detayı atlamadan, tam donanımlı bir şekilde başlamak ve kar marjınızı en üst seviyede tutmak için bizimle iletişime geçin.