skip to Main Content
Hemen dropshipping yapmaya başlayın!
Dropshipping Veren Firmalar

Dropshipping Veren Firmalar

Dropshipping yapabilmek için farklı birçok firmada yer alan tedarikçilerle anlaşmak mümkündür. Fakat yine de karşınıza çıkan her siteye güvenmemeniz gerekmektedir. Çünkü bazı siteler iyi olmasalar dahi çıkarları için başkaları tarafından en iyi dropshipping veren firmalar arasında gösterilebilmektedir. Şimdiki yazımızda sizlere iyi bir araştırma ve analiz sonrasında belirlenen en iyi dropshipping firmalarından bahsedeceğiz.

Worldwidebrands.com

Bu site birçok kullanıcı tarafından en iyi dropshipping veren firmalar arasında kabul edilmektedir. Bu site diğer sitelere nazaran daha geniş toptancı ve ürün ağına sahiptir. Bu siteye üye olmak için 299 USD ödenmektedir. Bu ödeme bir defaya mahsustur ve 3 taksit halinde ödenebilmektedir. Ebay destekli olan Worldwidebrands’ın müşterisine sağladığı en önemli avantaj yüksek kar oranıdır. Bunun yanı sıra memnun kalmayanlara para iadesi de yapmaktadır. Sitede elektronik eşyadan hediye sepetlerine kadar neredeyse bütün ürün çeşitliliği yer almaktadır.

Salehoo.com

Dropshipping yapmak isteyenlerin sıklıkla duyduğu ve yöneldiği bir diğer site de Salehoo.com. Bu site birçok müşterisine tedarikçi bulma konusunda ciddi kolaylıklar sağlamaktadır. İnternet üzerinden satış yapmayı planlayan herkes için bulunmaz hint kumaşı olan bu sitede geniş ürün ve tedarikçi ağı bulunmaktadır. Fiyat konusunda da oldukça uygun olan Sale Hoo, üyelerin kar marjını yüksek tutmaktadır. Bu sitede güzellik ürünlerinden elektronik eşyalara kadar geniş bir ürün skalası yer almaktadır. Bu nedenle birçok kullanıcıya da hitap eder. Sale Hoo’da ayrıca Nike, Apple, Gucci ve Sony gibi birok popüler marka da yer almaktadır. Yıllık üyelik ücreti 67 dolardır ve 60 günlük para iadesi şansı da bulunmaktadır.

Aliexpress.com

Uzak Doğu lokasyonlu olan ve neredeyse herkesin bir şekilde duyduğu Aliexpress, tedarikçilerle alıcıları aynı platformda bir araya getirmektedir. Birçok ürünün rahatlıkla bulunabileceği site aynı zamanda uygun fiyatlarıyla da dikkat çekmektedir. Bu siteyi en çekici kılan unsur ise Türkiye’de bulunmayan ürünleri bulabilmektir. Bu nedenle dropshipping yapacak kişiler ilk olarak Aliexpress’e yönelmektedir. Öte yandan bu sitede dropshipping yapmak ücretsizdir.

wholesale2b.com

Amerikan dropshipping firmalarından birisi olan www.wholesale2b.com, kullanıcılarına 7 günlük deneme hizmeti sunmaktadır. Bu 7 günün sonunda eğer siteden memnun kalırsanız, 4 tane dropshipping planı içerisinden birisini seçerek ücretinizi ödeme halinde siteyi kullanmaya devam edebilirsiniz. Yıllık olarak 599.99 dolar ödeyerek bu 4 planı kapsayan özelliklere de sahip olmanız mümkün.

shopster.co.uk

İngiltere merkezli olan shopster.co.uk da sıklıkla kullanılan dropshipping firmalarından birisidir.

thewholesaler.co.uk

Bu sitede İngiltere’de bulunan ve dropshipping hizmeti sunan firmaların bilgileri yer almaktadır. Tüm tedarikçilerin bilgileri sitede açık bir biçimde yer almaktadır.

doba.com

doba.com online bir pazar yeridir. Bu sitede aylık standart üyelikler 29 dolar gibi bir ücretle başlamaktadır.  Öte yandan site size 2 haftalık deneme süresi de sunmaktadır.

puckator-dropship.co.uk

Yine İngiltere merkezli bir dropshipping sitesi. Bu site müşterilerine sadece hediyelik eşya kategorisinde hizmet sunmaktadır.

sunrisewholesalemerchandise.com

Sunrise Wholesale Merchandise Amazon, Ebay ve Shopify gibi e-ticaret yazılımlarına xml entegrasyon hizmeti sunmaktadır. Bu siteye standart üyelik aylık 29 dolardır. Yıllık üyelik ise 99 dolardır.

maxam.com

Maxam, 1950’den beri Fortune 500 şirketlerine, büyük perakendecilere ve çeşitli bağımsız satıcılara satış yapan lider bir ithalatçı ve toptancı firmadır. Bu sitede uygun fiyatlar ve yüzde yüz müşteri memnuniyeti kullanıcılara sunulmaktadır.

Leave a Reply