skip to Main Content
Hemen dropshipping yapmaya başlayın!
Dropshipping Türkiye

Dropshipping Türkiye

Dropshipping Türkiye sınırlarında sıklıkla kullanılan e-ticaret modellerinden birisi olarak göze çarpmaktadır. Bu yöntemin bu kadar popüler olmasının nedeni ise küçük yatırımlarla büyük karlar elde edilebileceği ifadeleridir. Her ne kadar bu durum doğru olsa da yanlış atılacak adımlar ve yanlış analizler bunu tersine çevirebilir. Bu nedenle dikkatli olmakta fayda vardır. Kısacası teorik açıdan bakacak olursak dropshippingi aslında herkes yapabilir fakat bu işten başarı kazanmak ciddi anlamda emek harcamaktan geçer. Dropshipping’in çalışma prensibi aslında oldukça basittir. Gelen siparişleri direkt olarak tedarikçiye yönlendirir ve tedarikçinin müşteriye istediği ürünleri göndermesini sağlarsınız. Böyle anlatıldığı zaman kolay bir iş gibi dursa da, rekabetçi ortamda ön plana çıkabilmek için çok çabalamak gerekmektedir.

NELER GEREKMEKTEDİR?

Türkiye’de dropshipping yapmak için sadece tedarikçi bulmak yeterli olmaz. Bu işi içerisinde birçok detayı da barındırmaktadır. Muhasebe, finans, satış, web hizmetleri gibi birçok alanda bilgi sahibi olmak sizi dropshipping modeli e-ticarette ön plana çıkaracaktır. İşte tam olarak bu noktada Kolay Dropshipping’den ihtiyaç duyduğunuz tüm konularda destek alabilirsiniz.
Firmamız sizlere Dropshipping Türkiye yöntemleri hususunda şu hizmetleri sunmaktadır:

Şirket Kurulumu / Bireysel Dropshipping

Hızlı, uygun fiyatlı ve güvenilir bir ödeme yöntemi ve bu noktada şirket kurulumu, yurtdışında hesap açılması gibi maliyetleri ortadan kaldırarak aynı gün ödeme alabilmenizi sağlayan ödeme çözümü. Dropshipping aracılığı ile ticaret yapmayı düşündüğünüz ürün ve ülkelere bağlı olarak, yasal gereklilik ya da maliyetlerin düşürülmesi anlamında yurtdışında şirket sahibi olmak avantaj sağlayabilmektedir. ağlayabilir. Firma olarak sizlere bu konuda destek sunmanın yanı sıra aynı zamanda bazı durumlarda ise şirket kurulumuna gerek kalmadan hızlıca satışa başlamanıza da olanak tanıyabiliyoruz.

Web Sitesi / E-ticaret Çözümleri

amazon-shopping

Dropshipping yapabilmek için özel ve kullanımı kolay bir e-ticaret sistemi gerekmektedir. Firma olarak hemen ürün ekleyerek kullanmaya başlayabileceğiniz web sitesi modüllerini sizlere uygun fiyatlarla sunabiliyoruz. Bunun yanı sıra hali hazırda mevcut web sitenize ödeme yöntemlerinin eklenmesi konusunda da ekibimizden destek almanız mümkün.

Hızlı ve Kolay Para Transferi

Dropshipping söz konusu olduğu zaman yapılan satışlardan elde edilen gelirin hesaplara aktarılması hassas bir konudur. Çünkü doğru yöntemi seçmediğiniz zaman para transfer süreci maliyetli olabilmektedir. İşte bu noktada ekibimiz sizlere hızlı, uygun fiyatlı ve pratik çözümler sunmaktadır.

Ödeme Sistemleri

Dropshipping yapacağınız ülkeye ve ürünlere göre farklı ödeme yöntemleri seçmek gerekmektedir. Uygun bir ödeme yöntemi seçilmediği takdirde yatırım maliyeti ve yüksek komisyonlar sizi zarara uğratabilir. Kolay Dropshipping ekibi olarak sizlere bu konuda da destek olmaktayız.

Ürün / Pazar Danışmanlığı

Dropshippinge başlamadan önce hangi ürünü satacağınıza da karar vermelisiniz. Bu konuda tıkanmanız halinde firma olarak sizlere ürün ve Pazar danışmanlığı hususunda da destek verebilmekteyiz.

Güvenlik

Dropshipping Türkiye sınırları içerisinde yasal anlamda sorun yaşamamak gerekmektedir. Güvenlik, faaliyetlerinizin devamlılığı ve yasal anlamda sorun yaşamamanız için hayati önem taşıyan bir konudur. Bu nedenle firma olarak ödeme, müşteri güvenliği, tedarikçi ile yapılan sözleşmeler ve daha bir çok konuda dikkat etmeniz gereken konuları sizlere anlatabiliyoruz.

Leave a Reply