skip to Main Content
Hemen dropshipping yapmaya başlayın!

Amerika’da mobil telefon hattı almak kişisel ve kurumsal işlerinizi halletmeniz için önemlidir. İlk olarak eğer Amerika’lı diğer şirketlerle dirsek temas halindeyseniz muhattaplarınız sizlerden hem telefon, hem adres hem de e-posta anlamında iletişim kanalları talep edeceklerdir. Bu kanallardan birini eksik bırakmanız mevcut ve potansiyel iş ortaklarınızın gözünde sizi ve firmanızı itibarsızlaştıracaktır. Günümüzda profesyonel algı yaratmak neredeyse nitelikli iş ortaya koymak kadar önemlidir. Bugünün büyük firmaları sadece ürettikleri işle, verdikleri hizmetle bu noktaya gelmemişlerdir. Yaptıkları işin yanı sıra yarattıkları profesyonel algı esas teşkil etmektedir.

Elbette Türkiye’de 4.5G’nin Dünya’da 4G ve üstü GSM hizmetlerinin yaygınlaşmasıyla mobil telefon kullanımı sabit telefon kullanımının önüne geçmiştir. Her ne kadar yerleşik işler, çağrı merkezleri gibi yapılanmalar halen sabit hat dediğimiz teknolojileri kullansa da mobil teknolojideki bu hızlı ve işlevsel ilerleyiş çok yakın gelecekte sabit hatlara olan ihtiyacı ortadan kaldıracaktır. Bugün televizyon kanallarına bağlı haber bültenleri bile istek, şikayet hat numaraları kullanmak yerine whatsapp ihbar hattı metoduna geömişlerdir. Canlı tüm televizyon programları Facebook, Instagram, Whatsapp gibi sosyal medya ve mesajlaşma teknolojilerinden yararlanmaktadırlar. Bahsettiğimiz tüm bu teknolojiler mobil gsm teknolojisi, hücresel veri ve mobil internet desteği olmasa  bugünlere gelemezlerdi.

Bizlerde Amerika’da Dropshipping hizmeti dahilinde sizlere Amerika’da mobil hat hizmeti sunmaktayız.

T-mobile alt yapısıyla sunduğumuz Amerika’da mobil hat hizmetinden sizlerde kişisel işleriniz veya kurumsal faaliyetleriniz için faydalanabilirsiniz. Sağladığımız hizmetin fiyatına ek ücretler ve vergiler olmak üzere tüm masraflar dahildir.

T-mobile operatör servisi ile sağladığımız bu hizmet sınırsız internet ve sınırsız yazışma imkanı barındırmaktadır. Söz konusu olan sınırsız internet hizmetinden 150’ye yakın ülkede faydalanabilirsiniz. Bununla birlikte bu hat üzerinden Amerika Birleşik Devletleri dışına yapacağınız aramaların dakikası 20 cent (0.20$) üzerinde ücretlendirilmektedir. Bu da Türkiye’deki GSM operatörlerinin ücretlendirme politikaları göz önünde bulundurulduğunda gayet makul bir ücrettir.

Edineceğiniz bu hattın avantajları Amerika Birleşik Devletleri sınırları ile sınırlı değildir. T-mobile paketinizin olanaklarından yani internet, yazışma gibi paket dahilindeki hizmetlerden yurt dışında da faydalanabilirsiniz.

Amerika’da şirket hizmetleri kapsamında Amerika’da mobil hat hizmetimiz ayda 100$ tutarındadır. Bu hizmetten faydalanmak için bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Amerika Telefon Numarası Başvuru Formu

  • $0.00
  • $0.00
  • American Express
    Discover
    MasterCard
    Visa